درباره ما

درباره دانوش بیشتر بدانید!

دنیای آموزش به قدری بزرگه که هیچ انتهایی نداره …
دانوش یکی از اون ستاره‌های این کهکشان پر ستاره‌اس و براتون پیام آور کلی دانش خاص و نوینه، دانوش بهتون کمک میکنه که مسیر خودتون رو بهتر ، شفاف‌تر و هدفمندتر پیش ببرید .

دانوش از افرادی تشکیل شده که چندین سال در زمینه تدریس و آموزش نوین دارن فعالیت میکنن و تجربه‌های گوناگونی از آموزش دارن، وبینارهای مختلف ، مشاوره‌های گوناگون ، ورکشاپ‌ها و کلاس‌های گوناگون و کلی فعالیت دیگه فقط بخشی از فعالیت ما بوده. ما در دانوش بهتون کمک میکنیم که بتونید یادگیری رو برای دانش‌آموزاتون و فرزندانتون لذت بخش کنید.

اینجا بهتون میگیم که چجوری میتونید با موسیقی ، قصه گویی ، بازی و گیمیفیکیشن تدریسی متفاوت و سراسر لذت رو داشته باشید، در این راه پر پیچ و خم کنارتونیم تا با هم به اهدافمون برسیم.

میدونین اهدافمون چیه ؟​

ما توی دانوش مثل همه تیم ها و خانواده های دیگه کلی هدف داریم و تلاش میکنیم دونه دونه بهش برسیم.

اما مهمه که شما هم از اهداف کلی ما با خبر باشید :
 هدف کلی و اول ما لذت بخش کردن یادگیری برای شماست مثل شعارمون و گفتن از این 4 مهارت تدریس برای محقق شدنش: 

  • استفاده از گیمیفیکیشن

حتما تا به امروز با داستان گیمیفیکیشن آشنا شدین، این یک روش نوین و خاصه تا آموزش و یادگیری رو لذت بخش کنه.

  •  استفاده از قصه گویی

قصه گویی از قدیم و ندیم همیشه بخش بزرگی از دوران کودکی ما بوده و امروز داستان گویی شکل دیگه ای به خودش گرفته اما هنوزم همون اثر بخشی رو در کودکان داره.

  • استفاده از موسیقی

آهنگ شنیدن ، شعر سرودن ، موسیقی نواختن، همگی بخش زیادی از لذت های بچه هاس و چقدر خوبه که موسیقی با آموزش تلفیق بشه و باعث لذت یادگیری بشه.

  • استفاده از  بازی

بازی کردن شاید یکی از موثر ترین و مفید ترین فعالیتی هست که میتونید در آموزش ازش کمک بگیرین و انقلابی در آموزش و یادگیری ایجاد کنید .

همه اینا اهدافی هستن که دانوش برای یادگیری لذت بخش داره و قراره به وسیله این اهداف لذتی متفاوت برای آموختن و تدریس به شما یاد بده