لذت بخش کردن یادگیری مهم ترین رسالت آکادمی دانوش

1535 بازدید

آکادمی دانوش سعی می کند از اصول بازی برای ایجاد یک تجربه مثبت از آموزش برای دانش آموز استفاده کند. با استفاده از آموزش های این مجموعه شما می آموزید با ابزارهای جذاب، دانش آموزان را در مسیر فرآیند یادگیری راهنمایی کنید. گیمیفیکیشن استفاده از بازی در کلاس درس برای آموزش باعث افزایش همکاری می شود، مدیریت کلاس درس را ساده می کند و تجربه یادگیری بهتری ایجاد می کند.

تجربه آموزشی متفاوت با آکادمی دانوش

افزایش پتانسیل یادگیری در دانش آموزان با گیمیفیکیشن

 وقتی دانش آموزان از مدرسه لذت می برند، به آنچه می آموزند اهمیت می دهند و بیشتر در مطالب غوطه ور می شوند. آموزش های آکادمی دانوش به شما کمک می کند با تحریک دانش آموزان در کلاس درس و ترویج رفتارهای مثبتی که به دانش آموزان یاد می‌دهید یادگیرندگان بهتری تربیت کنید و به افزایش انگیزه به دانش‌آموزان کمک کنید.

دوره های آکادمی دانوش

گیمیفیکیشن
معلم خلاق با دوره های تخصصی آکادمی دانوش

تقویت عملکرد دانش آموزان با سیستم مبتنی بر بازی

آکادمی دانوش با استفاده از ابزارهای یکپارچه(نرم افزار دانوش) و آموزش های تخصصی به شما کمک می کند که تعامل خود را با دانش آموزان عمیق تر کنید. این افزایش تعامل دانش آموزان را از نظر تحصیلی تشویق می کند. بعد از مشاهده این آموزش ها شما می توانید دانش آموزان را به جستجوی دانش ببرید و تماشا کنید که آنها برای موفقیت خود سرمایه گذاری می کنند.

شما می توانید روش یادگیری و آمادگی دانش آموزان برای آزمون ها و امتحانات را تغییر دهید. ارزیابی های دوره ای را به ‌عنوان بازی‌ که دانش‌آموزان با هم انجام می‌دهند، دوباره چارچوب‌بندی کنید، هر پاسخ درست به آنها کمک می‌کند تا یک هیولا را شکست دهند. تبدیل نمرات آزمون به امتیاز بازی، باعث ارتقا شخصیت دانش‌آموزان می شود و به نمرات معنی بیشتری بدهید.

وارد کردن تکالیف، ردیابی پیشرفت دانش‌آموز و اعطای امتیاز پس از اتمام، کار دانش‌آموزان را آسان می‌کند. برنامه‌های درسی را به ماجراجویی‌های جذاب تبدیل می کنید که با تسلط دانش‌آموز بر یک موضوع کاملاً سازگار است. سبک ماجراجویی «خودت انتخاب کن» می‌تواند مشکلات منحصربه‌فردی را برای یک دانش آموز حل کند.

آموزش با بازی
نرم افزار دانوش ابزاری متفاوت برای آموزش

دورنمایی از سیستم آموزشی مبتنی بر بازی

ایجاد یک فرهنگ کلاسی منحصربفرد

 آکادمی دانوش به شما کمک می کند کلاس درس را به مکانی دلپذیر تبدیل کنید. این فرصت‌های بیشتری را برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کند تا ارتباط مثبت و عمیق‌تری با درس‌ها، یکدیگر و شما برقرار کنند.

محیط یادگیری فراگیر

دانش آموزان به طور کامل درک می کنند که رفتار آن ها بر کل تیم تأثیر می گذارد. بنابراین دانش آموزان شروع به مراقبت از یکدیگر می کنند. همانطور که آنها احساس تعلق می کنند، کلاس درس به یک محیط مثبت تبدیل می شود که برای یادگیری بسیار ایده آل است. در سیستم آموزش با بازی دانش‌ آموزان کاملاً یاد می گیرند که باید با هم کار کنند و انتخاب‌ هایی که در زندگی واقعی انجام می ‌دهند روی هم تیمی‌ هایشان تأثیر می‌ گذارد. داشتن ریسک ‌ها و پاداش ‌های واقعی، دانش ‌آموزان را تشویق می ‌کند تا هم از نظر تحصیلی و هم از نظر اجتماعی از یکدیگر حمایت کنند.

یادگیری عاطفی اجتماعی

با کار گروهی، دانش آموزان ارزش همکاری را یاد می گیرند و نا خودآگاه عادات رفتاری مثبت را در خود ایجاد می کنند. فرهنگی ایجاد می شود که نشان دهنده فضای مهربانی، کرامت و احترام متقابل است. هنگامی که دانش آموزان در حال تلاش برای حل یک چالش هستند، هم تیمی ها می توانند به کمک آنها بیایند و لحظات مهمی را ایجاد کنند. در نتیجه یادگیری اجتماعی و عاطفی در دانش آموزان تقویت می کند. با گذشت زمان و نهادینه شدن این رفتار دانش ‌آموزان بیشتر به کلاس درس خود به عنوان یک جامعه توجه می‌ کنند و برای نیازهای یکدیگر ارزش قائل می ‌شوند.

بازی های گروهی
افزایش مهارت های اجتماعی با بازی های تیمی

کلاس های درس شادتر

شما با استفاده از دوره های تخصصی طراحی بازی در آکادمی دانوش می توانید کل کلاس را با چالش‌ های سرگرم‌کننده و جذاب، رویدادهای تصادفی یا هیجان‌انگیز پیش ببرید. یک کلاس درس شگفت انگیز از طریق کار تیمی بسازید و ایده های دانش آموز را در جنبه های مختلف بازی پیاده سازی کنید. دانش آموزان درگیر برای حل چالش ها بهترین یادگیرندگان خواهند بود.

مدیریت کلاس درس

مدیریت خوب کلاس درس برای تدریس موفق ضروری است. وقتی کلاس درس به آرامی برگزار می شود همه لذت می برند. دانش آموزان پویاتر هستند و فعالانه در فرآیند آموزش شرکت می کنند. با مدیریت کلاس و صرفه جویی در زمان معلمان می توانند اطمینان حاصل کنند که همه بهترین آموزش ممکن را دریافت می کنند.

افزایش سطح یادگیری برای کل کلاس

شما می توانید با آموزش های تخصصی آکادمی دانوش آموزش را از یک سفر انفرادی به یک ماجراجویی مشترک تبدیل کنید که در آن دانش آموزان فعالانه در مدیریت کلاس درس شرکت می کنند. طبق روش هایی که در این آموزش ها می آموزید می توانید دانش آموزان را برای انجام کار گروهی تشویق کنید. گیمیفیکیشن و آموزش با بازی، معلمان و دانش آموزان را در ایجاد یک محیط یادگیری جذاب همراهی می کند.

گیمیفیکیشن در آموزش
دانش آموزانی فعال با گیمیفیکیشن در آموزش

جمع بندی

آکادمی دانوش همراه شما است تا بتوانید یک تجربه لذت بخش از مدرسه و کلاس درس برای خودتان و دانش آموزانتان بسازید. سیستم آموزش با بازی به شما این امکان را می دهد که به دانش آموزان کمک کنید در مدرسه احساس قدرت کنند و  محیطی را ایجاد کنید که بر اساس پیشرفت دانش ‌آموز باشد که در آن کل کلاس احساس راحتی کند و با انرژی بالا برای آموزش آماده باشد.

شما با اندکی صبر بعد از پیاده سازی این سیستم مشاهده خواهید کرد که مدرسه به یک تجربه جمعی تبدیل می شود! همانطور که دانش آموزان شروع به تنظیم رفتار خود می کنند و مراقب یکدیگر هستند، کلاس شما با سهولت و کارایی بیشتری پیش می رود. همیشه به یاد داشته باشید که کودکان عاشق بازی هستند و شما می توانید از این گزینه برای آموزش استفاده کنید بدون اینکه دانش آموز شما احساس خستگی کند.

آیا این مطلب را می پسندید؟

نظرات

0 نظر در مورد لذت بخش کردن یادگیری مهم ترین رسالت آکادمی دانوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.